אתלטיקה

אתלטיקה

טלפון ישיר: 0525738600

שימו לב – בתקופה זו של מלחמה, פעילות האתלטיקה עברה לביה"ס שמואל הנגיד.
אימוני וחוגי אתלטיקה בני הרצליה, בהובלת אלכס אברבוך- שלוש פעמים אלוף אירופה בקפיצה במוט, סגן אלוף עולם וספורטאי אולימפי לשעבר.

אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בחוגי האתלטיקה שלנו, בקבוצות התחרויות ובנבחרת האתלטיקה של העיר. כל הפעילות תערך באצטדיון האתלטיקה החדש בבית הספר "גורדון".

תוכנית חוגי האתלטיקה:

אימוני Athletics Kids Fit -FKA לכיתות ב-ו
נבחרת אתלטיקה לכיתות ז-ט
נבחרת ריצות בנוניות – בקרוב!
תחרויות, אימונים והשתלמויות עם ספורטאים אולימפיים!

FKA
Athletics Kids Fit חוג לילדים לבניית בסיס אתלטי ושיפור יכולות ספורטיביות לילדי העיר הרצליה. מטרות הפרויקט לשפר את היכולות האתלטיות של ילדי העיר ע"י שיפור הקורדינציה, שיווי משקל, שליטת שרירית וחיזוק השריר, שיפור כוח מתפרץ, לימוד טכניקות של תנועה נכונה, עבודה גופנית מורכבת, המשלבת כמה פעולות יחד ועוד.

את כל יכולות אלו נפתח בעזרת פעילויות אתלטיות, משחקים קבוצתיים ואימון במקצועות האתלטיקה- ריצה, קפיצה וזריקה. יכולות אלו יבנו בסיס ספורטיבי עמוק לילדים שישמש בסיס לכל סוגי הספורט השונים ויפתח את יכולותיהם הגופניות. FKA מהווה בסיס לספורטאים בתחום משחקי הכדור כמו – כדורגל, כדורסל, כדורעף, כדוריד, ועוד ענפי ספורט יחידני רבים.

אז מה הכוונה ב FKA?
-1FIT שיפור ובנייה של יכולות גופניות בנית בסיס של מרכיבי הכושר הגופני בילד הכוללים שיפור יכולות ספורטיביות, שליטתה שרירית וחיזוק שרירי, ובעיקר שילוב תנועה וספורט באופן שותף בשגרה.
-2KIDS אימון חינוכי בעזרת משחקים, שיתופי פעולה בין הילדים ועבודת צוות, העברת ערכים ספורטיביים.
-3ATHLETICS- להיות מלכי הספורט! העשייה כולה מתבססת על יסודות האתלטיקה וענפי האתלטיקה השונים הכוללים מקצועות- ריצה קפיצה וזריקה. את כל עקרונות ה FKA נלמד ונחווה בעזרת פעילויות אתלטיות ואתגרים מתחום האתלטיקה.

פרויקט FKA יכלול בתוכו תחרויות בתוך הקבוצה ומחוצה לה. מטרת שילוב פעילות תחרותית בתוך פרויקט זה מאפשרת לנו ללמד את הילדים על חשיבות האופי הספורטיבי וההתנהלות מנטלית נכונה בתחרויות כשהמטרה היא להתקדם באופן אישי ולאו דווקא לנצח.

לפרטים נוספים – אלכס אברבוך 052-5738600

מפת פעילויות

לוח שנה

חפש אירועים לפי תאריך

הרשמה לחוגים
X
ענפי הספורט