מידע

נמצאו 74 מידע

כותרת תאור    
ענף הטניס מועדון הטניס של בני הרצליה נמנה על המועדונים המובילים והמוערכים בישראל. במועדון עוסקים בטיפוח טניסאים ברמה בינלאומית ומתאמנים בו טניסאים מכל העיר ומרחבי הארץ. יחודו של המועדון ברמתו הגבוהה, ביחס אישי לכל חניך וברמה הגבוהה של המאמנים, אשר רובם הם בוגרי המועדון החוזרים ללמד בו לאחר מכן. בצד היותו מרכז טניס מקצועי מוביל מהווה המועדון גם מרכז חברתי לכל העוסקים בטניס מגיל הגן ועד מבוגרים.  
אודות אודות בני הרצליה  
דירקטוריון חברי דירקטוריון  
רקע כדורסל ענף הכדורסל של בני הרצליה המוביל במשך השנים את פעילות הספורט בעיר הרצליה.  
הירשמו לבית ספר לכדורסל בית הספר לכדורסל פועל בבתי הספר היסודיים ברחבי העיר ומכין את החניכים בגילאי א' עד ו' לקראת קבלה לליגות. האימונים מתקיימים תוך מתן דגש על הנאה ומשחק הוגן. האימונים מתקיימים פעמיים בשבוע, על ידי צוות מאמנים מקצועי המאמן גם בליגות.  
רקע כדוריד קבוצות הכדוריד של בני הרצליה הן מהובילות בישראל זה מספר שנים, עם גביע המדינה, אליפות ישראל ומשחקים מול קבוצות אלופות באירופה.  
רקע חממה לטיפוח שחיינים מגיל הגן עד 18  
מועדון ימי ענף השייט והגלישה הוא הענף הצעיר והמתפתח בעמותה. שייט, גלישת גלים וגלישת רוח הם ענפים פופולאריים בקרב בני הנוער. המועדון מוביל בפעילות ברמה גבוהה וזכה לייצג את ישראל בשנים האחרונות באליפויות עולם ואליפויות אירופה. הפעילות מתקיימת במרינה הרצליה ולומדים בו שייט עממי ושייט תחרותי. השייטים והגולשים לוקחים חלק באירועים תחרותיים ברחבי הארץ במהלך כל השנה.  
ענף הכדורגל בית הספר לכדורגל של בני הרצליה הוא המוביל בשרון באיכותו ובטיפוח כדורגלני העתיד תוך הקניית ערכי משחק הוגן, התמדה, טכניקות משחק וקואורדינציה וערכי חברות.  
ספורט ייחודי מרכז ספורט טיפולי בבית הספר אופק