כתבה

פתיחת שנה מחלקת הנוער בכדורסל

מאת: אדוה גוהר 06/09/2015

מחלקת הנוער 2015 - רוני קאן

מחלקת הנוער בכדורסל של בני הרצלייה פותחת בימים אלה את עונת האימונים והמשחקים  2015. "האבן השואבת" והבסיס להמשכיותה של מחלקת הנוער הוא בית הספר לכדורסל,  עליו נמנים כיום קרוב ל - 600  בנות ובנים מגילאי גן ועד לכיתה ו'. במחלקת הליגות ישחקו ויתאמנו השנה  כ - 450 שחקניות ושחקנים בגילאי  10  עד  18. המחלקה תימנה בעונה הקרובה  לא פחות  מ - 33 קבוצות,  שש מתוכן הן קבוצות של בנות. בראש הפירמידה נמצאות הקבוצות ההישגיות -  נוער לאומית  [2 קבוצות],  נערות א' לאומית,  נערים י' לאומית, נערות ב' לאומית ונערים ט' לאומית. המועדון אחראי גם על ניהול מקצועי ואימון בכיתות הספורט  בחטיבת "בן גוריון" ובתיכון "היובל",  הן לבנים והן לבנות. נבחרות התיכון בנים ובנות של בית ספר "היובל" מייצגות את בית הספר,  המועדון והעיר בליגת העל בכדורסל לבתי ספר תיכוניים,  נבחרת הבנים זכתה פעמיים באליפות המדינה בשבע השנים האחרונות.

מחלקת הנוער בכדורסל מפעילה גם מסגרות מקצועיות וחינוכיות משלימות - אימונים אישיים לשחקני המחלקה,  סדנאות מנטליות,  ייעוצים תזונתיים,  הרצאות הורים/ילדים,  השתלמויות מאמנים, צפייה משותפת בסרטים,  ארועי פתיחת/סיום עונה,  אליפויות פנימיות, ימים מרוכזים ועוד. "גולת הכותרת" של המחלקה בשנה החולפת היתה פתיחתה של ליגה עירונית בשכבת ה'. ליגה זו תתפרס השנה על שני שנתונים -  שנתון-ו' ושנתון-ה' ומטרתה -  מתן אפשרות לכל ילד בעיר להשתתף ולהוות חלק פעיל ממסגרת חינוכית/תחרותית בענף הכדורסל בעיר.

ה"אני מאמין" של המחלקה הוא -  שאיפה למצויינות אישית וקבוצתית,  תוך הקפדה על סטנדרטים של ערכיות, עזרה הדדית, העצמה אישית,  צניעות ומחוייבות.

שנה פורייה

שלכם,

רוני קאן